Od 20 grudnia do 9 stycznia zawieszone były w całym kraju zajęcia stacjonarne w szkołach. W tym czasie edukacja odbywała się zdalnie. Od poniedziałku, 10 stycznia szkoły wróciły do normalnego trybu pracy.
Rada miasta podczas grudniowej sesji przyjęła dwie uchwały związane z wprowadzeniem płatnych stref parkowania. Łącznie wyznaczono 750 miejsc, za które w określonych godzinach trzeba będzie płacić. Najwięcej na Starym Mieście, ale też na Suchostrzygach przy ulicy Żwirki i w okolicy dworca PKP.
Wraca temat przekazania zadań powiatowej biblioteki publicznej Pelplinowi. Na ostatniej sesji powiatowej głosowanie w tej sprawie nie odbyło się. Burmistrz Pelplina podtrzymuje swój pomysł, z kolei burmistrz Gniewa ma nadzieję, że temat został zakończony i zadania biblioteki powiatowej nadal będą realizowane w Gniewie.
Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugą środę o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 26 stycznia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.
Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.



!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze