Kolejna edycja biegu w Szpęgawsku
Jak podają organizatorzy, oficjalne rozpoczęcie imprezy i otwarcie biura zawodów nastąpi 12 czerwca o godz. 8.45. O godz. 11:30 przeprowadzona będzie wspólna rozgrzewka do biegu głównego.
Trasa biegu będzie oznakowana przez tablice ustawione na każdym przebiegniętym km i zabezpieczona taśmami. Do pomiaru czasu wykorzystywany będzie system chipowy (The North Event). To dotyczy biegu głównego na dystansie 5 km. Obowiązuje limit czasu do ukończenia biegu głównego wynoszący 60 min dla biegu na dystansie 5 km. Jeżeli zawodnik nie ukończy biegu przed upływem powyższego limitu czasowego, nie zostanie sklasyfikowany. Rozpoczęcie biegów towarzyszących – godz. 10:30.
- organizatorzy (źródło: elektronicznezapisy.pl)
Zapisać się można na:
- Bieg główny 5 km,
- Bieg główny 5km - kat 12-19 lat,
- SportGeneracja dzieci do 7 lat,
- SportGeneracja dzieci 8-11 lat,
- Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m.
Klasyfikacje – bieg główny open I-III oraz I-III w kategoriach wiekowych; biegi towarzyszące I-III DZ/CH na 300m do 7 lat, I-III DZ/CH na 600m 8-11 lat oraz open I-III K/M na 600m w ramach Mistrzostw Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych (biegi towarzyszące odbywają się na łące, jest to nawierzchnia trawiasta, z niewielkimi wzniesieniami, które dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach mogą być bardzo wymagające).
Uczestnicy biegu głównego otrzymają w pakiecie startowym skarpetki biegowe Exercises, które są dostępne w trzech przedziałach rozmiarowych.
- organizatorzy
Aby wziąć udział w biegu należy zapisać się poprzez stronę elektronicznezapisy.pl.



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze