Od muzyki klasycznej, przez rock'n'rolla do... muzyki biesiadnej
Jak informują organizatorzy, Tomasz Pala i Grzegorz Kasperczyk to muzycy o niezwykłym poczuciu humoru, którzy stworzyli duet fortepianowy:
Spotkanie dwóch pianistów – Tomasza Pali i Grzegorza Kasperczyka - muzyków o niezwykłym poczuciu humoru, zaowocowało pomysłem stworzenia duetu fortepianowego, dla którego muzyka i wirtuozeria wykonawcza jest także pretekstem do zabawy. Artyści łączą muzyczne style od muzyki klasycznej przez rock’n’rolla do…muzyki biesiadnej, nie tracąc przy tym dobrego smaku w budowaniu żartu muzycznego, żartu w dobrym stylu.
- Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie
Muzyka przeplata się z żartem, improwizacją i dowcipną interpretacją:
W niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie na koncert - komedię graną na fortepianach, czyli „Duet Fortepianów”.
To jedyny w swoim rodzaju taki duet w Polsce. Program, w którym żart słowny, zaplanowana i niezaplanowana improwizacja słowna, przeplata się z dowcipnymi interpretacjami muzyki.
- MOK Pelplin
Bilety dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.



!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze