Wracamy do tematu tczewskich społeczników, którzy zaangażowali się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Tomasz Brzyski wraz ze znajomymi jeździ bezpośrednio do Lwowa i Łucka w Ukrainie, gdzie zawozi środki medyczne i czystości oraz inne niezbędne rzeczy, z kolei wraca z Ukrainy do Polski z ewakuowanymi mieszkańcami tego kraju.
Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.
Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze