Po styczniowej rekonstrukcji rządu Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa stało się Ministerstwem Infrastruktury. Pojawia się więc pytanie - czy dotychczasowy sekretarz stanu Kazimierz Smoliński zachowa stanowisko? Komentarz ministra w tej sprawie zdobyła Urszula Niewiarowska z telewizji Tetka:
Kazimierz Smoliński jest wymieniany wśród potencjalnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Gdańska:
Pozostali kandydaci to Kacper Płażyński (syn Macieja Płażyńskiego, prawnik), Karol Nawrocki (obecny dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku) i Marcin Zieleniecki (wiceminister pracy).


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze