Ten wyjątkowy budynek znajduje się w sercu Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od dworca głównego i jest doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem. Jego bogata oferta kulturalna i naukowa od lat przyciąga zarówno mieszkańców Pomorza, jak i turystów z całej Polski i zagranicy.
- informacje prasowe
Wydarzenia literackie towarzyszące targom odbędą się zarówno w audytorium, salach warsztatowych, jak również w malowniczej bibliotece ECS.
Miło nam również poinformować, że tegoroczna edycja targów będzie bezpłatna dla wszystkich odwiedzających.
W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 60 wystawców, odbędzie się blisko 50 spotkań i wydarzeń towarzyszących. Więcej szczegółów organizatorzy podadzą w sierpniu.
Informacje na bieżąco można śledzić TUTAJ.
CZYTAJ TAKŻE: „Takiej imprezy po prostu brakowało”. Pierwsze Gdańskie Targi Książki oczami odwiedzających i wystawców
Zeszłoroczne, trzecie Gdańskie Targi Książki odbyły się listopadzie. Z powodu pandemii ich termin przekładany był trzykrotnie. Targi po raz pierwszy odbyły się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Amber Expo przy ul. Żaglowej. Zmiana miejsca (wcześniej była to dwukrotnie Polska Filharmonia Bałtycka) związana była panującą epidemią oraz ogromnym zainteresowaniem tym wydarzeniem.



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze