Gośćmi naszego studia były Agnieszka Połomska i Karolina Korycka. Pani Agnieszka jest mamą małego Jasia Bielińskiego, który cierpi na Zespół Arnolda - Chiariego czyli wadę wrodzoną polegającą na tym, że tylna dolna przestrzeń jamy czaszkowej jest zbyt mała. W przyszłości niezbędna będzie bardzo skomplikowana i kosztowna operacja. Chłopiec ma też niewydolność oddechową.
Na chwilę obecną już jest po operacji oczu, bo siatkówka zaczęła się rozlewać. Zaczęły się przykurcze - wykręca mu do środka nóżki i rączki. Co tydzień ma robione USG mózgu. Zbiera się też wodogłowie. Ma mieć wstawioną zastawkę, która będzie odsysać tę wodę z mózgu, żeby mógł funkcjonować normalnie.
Chłopcu można pomóc m. in. poprzez wpłatę pieniędzy na konto Fundacji “Rycerze i Księżniczki” z tytułem “Darowizna dla 020 Jaś Bieliński”.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze