IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla okolicznych powiatów:
- chojnickiego,
- czułchowskiego,
- kościerskiego,
- kwidzyńskiego,
- starogardzkiego,
- tczewskiego.
Od 19 lipca, od godziny 12:00 prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy z kolei od 15°C do 18°C, a tylko w nocy ze środy na czwartek będzie to od 18°C do 21°C. Upały mają potrwać co najmniej do 21 lipca.



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze