Do wypadku miało dojść podczas prowadzonych prac remontowych. Jak ustalił portal Kociewiak.pl, 17-latek miał spaść z dachu 4-piętrowego bloku.
Na miejsce skierowano Zespół Ratownictwa Medycznego, policjantów z Komendy Powiatowej Policji oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe przyczyny tego wypadku.
Trwają czynności śledcze. Badamy sprawę, analizujemy zebrany materiał dowodowy, ustalamy ewentualnych świadków, czynności trwają.
- asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim
Jak dodaje portal Kociewiak.pl, 17-latek w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.



!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze