Po terenie gminy chodzą osoby podające się za pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, bądź też za osoby, którym Wójt gminy zleciła kontrolę pieców oraz paliw w nich spalanych.
- Urząd Gminy Starogard Gdański
Po zweryfikowaniu informacji w WIOŚ, urząd informuję, że takie kontrole nie są prowadzone. W przypadku zaistnienia konieczności przeprowadzenia takiej kontroli, pracownicy wyposażeni będą w niezbędne do tego celu pełnomocnictwo, a ich tożsamość będzie możliwa do zweryfikowania w trakcie kontaktu telefonicznego z urzędem.
Mieszkańcy, dla swojego dobra, nie powinni wpuszczać takich osób do domów. Wszelkie incydenty należy też zgłaszać na policję.


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze