Arkadiusz NIEMIRSKI - spotkanie autorskie

start 14.11.2017 godz. 17:00

Biblioteka Morzeszczyn

koniec 14.11.2017 godz. 18:01

Lokalizacja: Morzeszczyn, Dworcowa 3

Biblioteka Morzeszczyn zaprasza na spotkanie z ARKADIUSZEM NIEMIRSKIM, autorem książek dla młodzieży i dorosłych, m.in. kontynuatorem przygód "Pana Samochodzika". Niecodzinne rozmowy przy kawie z pisarzem odbędą się 14 listopada (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie książnicy przy Dworcowej 3. Wstęp wolny!

W 2000 zadebiutował powieścią “Pan Samochodzik i skarby wikingów”. Do 2006 wzbogacił tę kultową serię o szesnaście tomów. W lipcu 2003 nakładem wydawnictwa OSSOLINEUM ukazała się jego pierwsza “oryginalna” powieść detektywistyczna dla młodzieży “Pojedynek detektywów”, a na jesieni tego samego roku zbiór opowiadań kryminalnych “Zbrodnia prawie doskonała”.

“Prowokator” (Wydawnictwo Wołoszański, 2014) to jego ostatnia powieść dla dorosłych. Na jesieni 2015 na rynku księgarskim pojawiły się wznowienia dwóch starszych powieści: “Pojedynek detektywów” i “Testament bibliofila” z nowym zakończeniem (“Skrzat”). “Dziennik grzesznika” (2016) i “Pasztetowe wakacje” (2017) to jego najnowsze tomy.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.