26. Finał WOŚP w Starogardzie Gd.

start 14.01.2018 godz. 15:00

OSiR Starogard Gd. / SCK

koniec 14.01.2018 godz. 23:00

Lokalizacja: Starogard Gdański, całe miasto

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to akcja pozyskiwania środków na wsparcie polskiej medycyny. Jej najistotniejszym elementem jest jednodniowa zbiórki publiczna, która odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. Angażuje się w nią ponad 1700 sztabów w całej Polsce i na świecie, oraz 120 tysięcy wolontariuszy kwestujących tego dnia na rzecz WOŚP. 

Starogard Gdański gra od początku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorami są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gd. i Starogardzkie Centrum Kultury a wieloletnim bankiem Sztabu WOŚP jest Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gd. Wolontariuszami są dzieci i młodzież starogardzkich szkół jak i całego Powiatu Starogard przy aktywnym udziale nauczycieli i rodziców.

Program 26. Finału WOŚP w Starogardzie Gd.:

godz 15.00 – 20.00 licytacje i występy artystyczne w Galerii Neptun

godz. 20.00 „Światełko do nieba” – pokaz sztucznych ogni

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.