Szminki, Ploty, Papiloty

start 15.02.2018 godz. 18:00

Dom Przedsiębiorcy

koniec 15.02.2018 godz. 20:00

Lokalizacja: Tczew, Obrońców Westerplatte 3

Szminki, Ploty, Papiloty czyli spotkanie kobiet biznesu

temat najbliższego spotkania: „Rozwiń skrzydła”

Rozwiń skrzydła i zdobądź nowe kwalifikacje, lepszą pracę albo pozyskaj środki na rozwój swojej firmy!

Podczas spotkania zaprezentowane będą formy wsparcia z funduszy unijnych, projekty edukacyjne dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje lub pozyskać środki na start czy też rozwój firmy.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie, Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego i Biura Compass Consulting „Na fali ku karierze”, a to jeszcze nie cała lista naszych gości i atrakcji.

W trakcie spotkania nawiążesz nowe kontakty i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci inaczej spojrzeć na swoje zawodowe jak i biznesowe plany!

Na spotkaniu będzie można porozmawiać z mentorkami biznesu i umówić się na indywidualne spotkanie, które pozwoli Ci uwierzyć we własne siły i możliwości!

Start: 15 lutego 2018 (czwartek) godz. 18:00

Miejsce: Dom Przedsiębiorcy, I piętro sala konferencyjna

Spotkania są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.