KSIĄŻKOmania 2018

start 13.02.2018 godz. 00:00

Biblioteka Morzeszczyn

koniec 30.04.2018 godz. 23:59

Lokalizacja: Morzeszczyn, Dworcowa 3

Biblioteka Morzeszczyn zaprasza wszystkich swoich czytelników do udziału w wyjątkowej akcji. KSIĄŻKOmania, bo o niej mowa, to niecodzienna oferta dla wszystkich, którzy pałają miłością do książek. Akcja adresowana jest do mieszkańców Gminy Morzeszczyn, a także czytelników mieszkających poza jej granicami. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników przedsięwzięcia wyjątkowe nagrody rzeczowe.

Jak zgarnąć nagrodę?
Każdy czytelnik, który między 1 lutego a 30 kwietnia 2018 r. odwiedzi placówki biblioteki publicznej w Morzeszczynie, Dzierżążnie i Majewie oraz odbierze specjalną kartę uczestnika , może wziąć udział w KSIAŻKOmanii. To jednak nie wszystko. Uczestnik akcji we wspomnianym okresie musi 8-krotnie nawiedzić placówki biblioteczne na terenie Gminy Morzeszczyn i dokonać przy tym wypożyczenia chociaż 1 książki lub czasopisma. Przy każdej wizycie otrzyma na swojej karcie uczestnika specjalny stempelek. Wśród osób, które do ostatniego dnia akcji zdobędą 8 stempelków, wypełnią prawidłowo kartę uczestnika i przekażą ją bibliotekarzowi, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody (m.in. mały sprzęt AGD, gadżety i sprzęt sportowy). Podsumowanie akcji, a tym samym losowanie i wręczenie nagród, odbędzie się 5 maja 2018 r. w trakcie pikniku, jaki w cieniu gigantycznego biurka w Morzeszczynie organizuje miejscowa książnica z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek.

Czemu służy akcja?
Celem KSIAŻKOmanii jest zwiększenie atrakcyjności bibliotek publicznych na terenie Gminy Morzeszczyn, promocja czytelnictwa oraz zainteresowanie mieszkańców tego kawałka Kociewia ofertą kulturalną proponowaną przez miejscową książnicę.

Gdzie więcej informacji?
Szczegółowe informacje można uzyskać w placówkach bibliotecznych, a także znaleźć na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie (www.morzeszczyn.naszabiblioteka.com) oraz na fanpagu książnicy na portalu społecznościowym FACEBOOK.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.