Łakocie i Witaminy vol. 2

start 19.04.2018 godz. 20:00

Warsztatowa Cafe

koniec 19.04.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Tczew, Warsztatowa 2

Co wspólnego ma Ninja, piękna kobieta i lata 80? Wszystkie te elementy łączy kolejny film, który zobaczycie już 19 kwietnia (czwartek). Po raz drugi zapraszamy na pokaz z lektorami, którzy przygotowali własne tłumaczenie. Jakby sam film był mało absurdalny - będą żarty!

Gwarantujemy, że “Ninja III: Dominacja” przyniesie dużo śmiechu i pytania: “Ale o co chodzi?”, “Dlaczego?” i “Jak to?”. Będzie aerobik, sztuki walki i egzorcyzmy. Zginie naprawdę wielu policjantów. Zobaczycie jak Christie, która naprawia linie telefoniczne i jest instruktorką fitness, zostaje opętana żądzą mordu - dlaczego? Przyjdź zobaczyć.

To już drugi pokaz filmu klasy B (lub niższej, ocenicie sami) pod hasłem “Łakocie i Witaminy”. Tekst przygotowany przez lektorów nie zawsze będzie korespondował z tym co pojawia się oryginalnie w filmie. Oprócz tego zaprosimy Was do wyboru kolejnego filmu, przeprowadzimy quiz i (jak w prawdziwym kinie) będą reklamy.

Zaproś znajomych, to jedyna tego typu inicjatywa w naszym mieście. Będziecie kiedyś opowiadać o niej wnukom przy ognisku. A tak serio, to powinno być śmiesznie. Do zobaczenia!

Wstęp wolny, wskazane towarzystwo.
start pokazu 20:00, koniec około 22:00.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.