Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Trąbkach Wielkich

start 16.06.2018 godz. 08:00

Lang Team

koniec 16.06.2018 godz. 16:00

Lokalizacja: Trąbki Wielkie

Zapraszamy do udziału w Vienna Life Lang Team Maraton w Trąbkach Wielkich! W maratonie wystartować może każdy - niezależnie od wieku i formy. Wystarczy mieć rower i kask. 

Trasa przebiega przez malownicze tereny Gminy Trąbki Wielkie. Do wyboru są trzy trasy: MINI (34 km), MEDIO (61 km) oraz GRAND FONDO (88 km). Wśród twórców tras jest m.in. Igor Tracz, mistrz świata w bikejoringu i wyścigach psich zaprzęgów. Po starcie ze stadionu następuje dojazd do rundy, którą uczestnicy pokonują 1, 2 lub 3-krotnie w zależności od wybranego dystansu. Trasa na rundach zróżnicowana, miejscami interwałowa, trzeba uważać na nierówną miejscami nawierzchnię. Trudność może sprawić również wiatr. Szczególną ostrożność należy zachować po starcie oraz przed metą, kiedy to trasa przecina Drogę Wojewódzką, a ruchem kieruje policja. Dla najmłodszych przygotowana została 10-kilometrowa Parada Rodzinna

Imprezie towarzyszy wiele atrakcji dla kibiców, którzy poczują prawdziwie sportową atmosferę.

Informacje: www.viennalifemaraton.pl/maraton-trabki-wielkie-2018

Facebook: www.facebook.com/events/1481316751994354/

Program:

Zdjęcia (4)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.