Koncert Czarnych Kwiatów

start 27.01.2017 19:00

Czarne Kwiaty

koniec 27.01.2017 21:00

Lokalizacja: Tczew, Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10

Przed Wami Czarne Kwiaty z noworocznym show!

W podziemiach Centrum Kultury i Sztuki zobaczycie swoich ulubieńców w zupełnie nowej odsłonie. Nowy materiał, nowe twarze, nowa moc na scenie Muzycznego Zagłębia. Nie bójcie się jednak, że nas nie poznacie, wciąż mocno kopiemy i dajemy czadu w starym stylu. Spodziewajcie się więc kilkudziesięciu minut rockandrollowej rozpierduchy - mówią Czarne Kwiaty.

Co jeszcze? Przygotowaliśmy dla Was piękne wydanie najnowszej płyty Czarnych Kwiatów „Marzyciele” – będzie można ją nabyć w trakcie koncertu, podobnie inne gadżety. Debiutancki album „MARZYCIELE” to ich pierwsza pełnowymiarowa studyjna płyta. Wypadkowa ich gustów muzycznych i zainteresowań. Rockowa, ale też romantyczna, niekiedy wesoła, dająca do myślenia. 

I pamiętajcie - Czarne Kwiaty najpiękniej pachną w dobrym towarzystwie. Zabierzcie wiec ze sobą swoich kolegów, koleżanki, a nawet nauczycielkę języka angielskiego, dla której spalaliście się w liceum.

Zespół Czarne Kwiaty to mieszanka emocjonującego i energetycznego rocka, ale też łagodności i melancholii niekiedy. Zespół powstał 8 lat temu, początkowo nazywał się Black Flowers. Z czasem zespół postanowił grać piosenki tylko po polsku i tak do dziś grają pod nazwą Czarne Kwiaty.

Sala kameralna CKiS - Artystyczne Zagłębie
Bilety: 15 zł

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.