Piknik rodzinny na os. Bajkowe

start 16.09.2018 13:00

UM Tczew

koniec 16.09.2018 16:00

Lokalizacja: Tczew, os. Bajkowe

W niedzielę, 16 września, inaugurujemy nowy teren rekreacyjny na Os. Bajkowym – przy ul. Andersena.

Z tej okazji zapraszamy na Piknik Rodzinny. Impreza potrwa od godz. 13.00 do 16.00. W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, m.in. gry, zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków, dużo muzyki, słodki poczęstunek.

Teren rekreacyjny przy ul. Andersena to jedna z tegorocznych inwestycji miasta. Na działce o powierzchni ok. 5 tys. m2, położonej między blokami mieszkalnymi, zbudowane zostało boisko z nawierzchnią ze sztucznej trawy - do piłki nożnej i koszykówki. Inwestycja obejmuje też m.in. montaż nowych urządzeń zabawowych, bezpiecznej nawierzchni na placach zabaw; budowę ogrodzenia placów zabaw, montaż stołu do tenisa stołowego oraz elementów małej architektury (ławek, koszy na śmieci, stojaków rowerowych), nasadzenia zieleni, oświetlenie.

Budowa terenu rekreacyjnego na Os. Bajkowym jest efektem projektu, który został wykonany w ramach wcześniejszego Budżetu Obywatelskiego Tczewa. Koszt inwestycji to 870 tys. zł.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.