Spotkanie z Jackiem Jędrzejakiem "Z gitarą przez świat"

start 21.02.2017 17:30

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie

koniec 21.02.2017 19:30

Lokalizacja: Tczew, MBP, ul. Jarosław Dąbrowskiego 6

Z gitarą przez świat - to nazwa projektu prowadzonego przez Jacka Jędrzejaka, podróżnika, lidera zespołu Big Cyc.

W czasie spotkań prezentowane są relacje z podróży, które stały się inspiracją dla Jacka Jędrzejaka do napisania dwóch książek „Kontrabas i bumerang” oraz „Z gitarą przez Antyle”. Te powieści reportażowe dotyczą wojaży autora po: Australii, Nowej Zelandii, Tasmanii, Indochinach, Martynice, Dominice i Gwadelupie. Spotkanie ilustrowane jest podróżniczymi klipami i muzyką. W ten sposób autor zachęca do czytania książek, poznawania świata, przełamywania barier kulturowych, poszukiwania własnych pasji. Spotkanie łączy w sobie elementy kultury, edukacji i dobrej zabawy.

Wkrótce pisarz, muzyk spotka się z czytelnikami w Tczewie. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 lutego o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Wstęp bezpłatny.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.