Łakocie i Witaminy

start 07.12.2018 godz. 20:00
koniec 07.12.2018 godz. 22:30

Lokalizacja: Tczew, Wyszyńskiego 10 (CKiS)

Piękni mężczyźni, niebezpieczne kobiety i WĄŻ! Oprócz tego walizeczki z diamentami, nieuzasadniona fabularnie nagość i absurdalne wątki poboczne. Co wyjdzie z takiego miksu? Na pewno dużo śmiechu, a przynajmniej taką mamy nadzieję.

Zapraszamy na pokaz filmu klasy B (lub niższej, ocenicie sami) pod tytułem “Hardy Bilet na Hawaje” (oryg. “Hard Ticket to Hawaii”). To historia dzielnych agentek i agentów bliżej niesprecyzowanej Agencji, którzy wplątują się w niezłe tarapaty. 

Będzie to jubileuszowy pokaz filmu z lektorami na żywo w ramach cyklu "Łakocie i Witaminy". Żeby nie było tak łatwo - tekst czytany przez nich na żywo nie zawsze koresponduje z tym co pojawia się oryginalnie w filmie. Nie brakuje tczewskiego kolorytu i popkulturowych odniesień.

Powinno być śmiesznie. Do zobaczenia!

Wstęp wolny, wskazane towarzystwo.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.