Festiwal In Memoriam 2019 - Sztywny Pal Azji

start 23.08.2019 18:00
koniec 24.08.2019 23:00

Lokalizacja: Tczew

W sobotę 24 sierpnia 2019 roku, w Tczewie w ramach In Memoriam XVIII Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego wystąpi SZTYWNY PAL AZJI. Zespół zagra, między innymi, osiem ponadczasowych znakomitych utworów „Republiki”.
Organizujcie sobie czas i przyjeżdżajcie do Tczewa. Czekamy na Was. Liczymy na Waszą spontaniczność i inwencję twórczą. Tego samego dnia odbędzie się Ogólnopolska Biało-Czarna Parada ulicami miasta. Ale Festiwal rozpoczynamy już w piątek, 23 sierpnia pokazem filmu „Obywatel Miłość”.

PROGRAM:

piątek, 23 sierpnia, godz. 18:00 - Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4
POKAZ FILMU „Obywatel miłość” 

sobota, 24 sierpnia, godz. 17:30 - ulice tczewskiej starówki
BIAŁO-CZARNA PARADA 
Początek parady pl. św. Grzegorza, przemarsz ulicami: Dominikańską, S. Wyszyńskiego, Łazienną, T. Kościuszki, J. Dąbrowskiego na pl. J. Hallera. Podczas parady odbędą się różne krótkie działania artystyczne w wykonaniu: uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Tczewie, Michała Sarnowskiego, chóru Passionatka, Małgorzaty Kornas i pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie. Częścią parady jest również konkurs dla reprezentacji szkolnych na najciekawszą biało-czarną prezentację i wystawa „Grzegorz Ciechowski w obiektywie Mirosława Stępniaka”.

sobota, 24 sierpnia, godz. 18:30 - plac Hallera na tczewskiej starówce
KONCERTY na dużej scenie! Wystąpią: Teatr Tańca 8 Negro, Nocny pociąg, Frantówka z Torpedą, Ajagore z wokalistami (Kalina Kortas, Małgorzata Kornas, Piotr Bukartyk), SZTYWNY PAL AZJI. Artyści będą prezentowali piosenki autorstwa Grzegorza Ciechowskiego. W trakcie Festiwalu odbędą się dodatkowo happeningi oraz krótkie prezentacje muzyczno-teatralne.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.