Charytatywny Bieg "Obudźmy Bartka"

start 16.03.2019 godz. 08:45
koniec 16.03.2019 godz. 11:00

Lokalizacja: Tczew, Bulwar Nadwiślański

Zapraszamy do udziału w biegu charytatywnym „Obudźmy Bartka”!

Bartek uległ poważnemu wypadkowi, na skutek którego doznał bardzo ciężkiego urazu mózgu. Od czasu wypadku jest w śpiączce. Szansą dla niego jest pobyt w specjalistycznej klinice wybudzeniowej. Miesięczny koszt pobytu jest bardzo kosztowny - około 20 000 - 30 000 zł. Długość rehabilitacji nie jest znana, może być to kilka miesięcy, a nawet i lat. Bartek jest triathlonistą i pływakiem, a także honorowym dawcą krwi i ratownikiem wodnym. Swoim pozytywnym podejściem do życia inspirował innych. Nikomu nigdy nie odmówił pomocy. Teraz to on jej od nas potrzebuje.

Pobiegnij z nami i pomóź obudzić Bartka!

Bieg odbędzie się 16 marca o godzinie 8:45, podczas Parkrunu na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie.
Wstęp jak zawsze na Parkrun – bezpłatny, ale liczymy na Twoje wsparcie w postaci cegiełki, która zostanie przekazana na pomoc Bartkowi.
Datki będzie można przekazać do puszki wolontariuszom z Fundacji Brama.

Dołącz do nas! Pomóżmy Bartkowi wrócić do zdrowia!

Program spotkania:
08:45 – Zbiórka uczestników
08:50 – Rozgrzewka
09:00 – Rozpoczęcie biegu*
11:00 – Zakończenie

*zapraszamy także miłośników spacerów 😉

Po ukończeniu dystansu, uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz zostaną zaproszeni na poczęstunek. Dodatkowo, dzięki firmie Polmed, w godzinach 9:00 – 11:00 będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie, wykonać pomiar cukru i zrobić test na HCV.

Dystans: 5km

Rejestracja: www.parkrun.pl/rejestracja

Po zarejestrowaniu należy wydrukować / ściągnąć na telefon wygenerowany kod kreskowy i mieć go przy sobie podczas biegu

Do zobaczenia w sobotę 16-go marca o godzinie 8:45 na Bulwar Nad Wisla w Tczewie razem z Flex - Poland, parkrun Tczew, D'j No Name team, Fundacja BRAMA - Organizacja Pożytku Publicznego OPP 1% POLMED S.A.

Akcję można również wspierać poprzez: zrzutka.pl

Razem obudźmy Bartka!

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.