Mój Biznesplan - konkurs dla młodzieży

start 05.03.2019 08:00
koniec 10.05.2019 13:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Obrońców Westerplatte 3

Po raz kolejny rusza VII edycja konkursu „Mój Biznesplan” skierowany do młodzieży szkół średnich z terenu miasta Tczewa. W marcu odbędą się pierwsze warsztaty z młodzieżą, które będą wstępem do udziału w konkursie i jednocześnie I etapem, II etap to indywidualne konsultacje i przygotowywanie biznesplanu, III etap go złożenie gotowych biznesplanów i obrona przed komisją oceniającą, rozstrzygnięcie konkursu planujemy w czerwcu 2019 roku.

Celem Konkursu jest kształtowanie postaw pro-przedsiębiorczych wśród młodzieży, przedstawienie zalet prowadzenia własnego biznesu jako sposobu osiągnięcia sukcesu zawodowego, ukazanie korzyści płynących z wprowadzenia innowacji do planowanych własnych przedsięwzięć oraz oddziaływanie na kreatywne i innowacyjne podejście do biznesu.

Konkurs ma już swoją długą tradycję i z reguły ogłaszany był na jesieni, a rozstrzygnięcie miało miejsce w trakcie obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tym razem zaczynamy wiosną, a rozstrzygnięcie odbędzie się w czerwcu br.

Terminy warsztatów:

12 marca godz. 15:30 – Ja w biznesie
26 marca godz. 15:30 – Biznes czyli współpraca
9 kwietnia godz. 15:30 – Storytelling w biznesie
7 maja godz. 15:30 – Prezentacje biznesowe

Terminy konsultacji:

11 i 25 kwietnia 2019 r. w godz. od 15:00 do 18:00

W konkursie przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz warsztatach dla młodzieży!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia strony Domu Przedsiębiorcy – www.dp.tczew.ploraz profilu FB https://www.facebook.com/dptczew informacje o konkursie będziemy na bieżąco publikować za pośrednictwem w/w mediów. Zapraszamy do udziału w konkursie i warsztatach dla młodzieży – prosimy o potwierdzenie udziału na profilu FB pod wydarzeniami.

Regulamin i zgłoszenia:

regulamin – konkurs moj biznesplan _2019_pdfPobierz

regulamin – konkurs moj biznesplan _2019_pdfPobierz

zgłoszenie – moj biznesplan_2019_docPobierz

zgłoszenie – moj biznesplan_2019_docPobierz

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.