Głęboki Relaks w Dźwiękach Mis Tybetańskich i Gongów

start 16.04.2019 19:00

Zargo

koniec 16.04.2019 20:00

Lokalizacja: Tczew, Żwirki 49 (Spółdzielczy Dom Kultury)

Zapraszam Cię w pełną pozytywnych energii niezwykłą, kosmiczną podróż do źródła żywych dźwięków - TRANSGONG MEDICINA


Przyjdź, aby poczuć kojące, subtelne dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, majestatyczną siłę gongu oraz relaksujące dźwięki innych instrumentów archaicznych. Poczuj odprężenie, relaks i wyciszenie.


Uwaga zmiana miejsca!!
Sesja odbędzie się na sali Spółdzielczego Domu Kultury w Tczewie, ul. Żwirki 49 (osiedle Suchostrzygi, obok Biedronki)

Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Podczas kąpieli w dźwiękach mis i gongów zabieramy uczestników w „podróż do świata żywych wibracji, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem…”. Potężne, dźwięki gongu budzą pierwotne zaufanie, obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, dają głębokie odprężenie, wprowadzają w stan relaksu i wyciszenia, pozwalają na nowo odkryć naszą pierwotną naturę. Te ożywcze wibracje wprowadzają nas w rezonans z nami samymi i z całym kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Podczas sesji pojawia się jasność umysłu, większa pewność siebie, uwolnienie od lęków, a nasz mózg pracuje w większym zespoleniu z mocą intuicji. To wszystko powoduje, że potrafimy kształtować nasze życie w sposób bardziej niezależny, kreatywny i twórczy.
Sesja w dźwiękach mis i gongu, to prawdziwy masaż dla duszy i ciała.

Zarówno misy jak i gongi są silnie oczyszczające na poziomie fizycznym, pamiętać należy o tym by po seansie pić dużo wody, aby wypłukać z siebie uwolnione z komórek toksyny

więcej na temat mis i gongów: http://suplementswiadomosci.pl/index.php/2018/08/03/misy-i-gongi-tybetanskie/

Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach odbędzie się we wtorek 16 kwietnia godz.19.00
Miejsce : Ul.Żwirki 49, Tczew ( sala SDK )
Inwestycja : 30 zł
Czas trwania : 60 minutkąpiel w dźwiękach mis i gongów odbywa się "na leżąco" więc zabierz ze sobą karimatę i koc :)

Po sesji, będzie można zapisać się na indywidualne sesje terapii dźwiękiem.

Sławek Chodorowicz – od dzieciństwa pasjonuje się dźwiękiem i jego wpływem na ciało i umysł. W młodości grał na gitarze, udzielał się w niezależnych zespołach. Dziesięć lat temu przyszły do niego wibracje mis i gongów i od tego czasu stały się nieodłącznym elementem jego życia. Od ośmiu lat zajmuję się pracą z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Uczestniczy w spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie Nada Yogi udoskonalał m.in. u Kazimierza Kusa oraz Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi i i instytucjami, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich.
Prowadzi firmę Zargo zajmującą się medycyną naturalną (www.zargo.com.pl).
Członek zespołu Chakra ZU – Transgong Medicina


Więcej informacji pod numerem tel. 604 995 002

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.