Festiwal Gitarowy Shot 2019 - Konkurs Singer – Songwriter

start 17.05.2019 19:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 17.05.2019 21:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na Festiwal GITAROWY SHOT 2019.

Założeniem nowej odsłony  Festiwalu Gitarowego, którego koordynatorem artystycznym jest znany tczewski gitarzysta Roman Puchowski, jest prezentacja gitary w różnych odsłonach – od klasyki, poprzez folk, po ostre brzmienia. Atrakcyjność Festiwalu gwarantują wybitni goście, których udało się nam zaprosić – wspomniany wcześniej Roman Puchowski, ale również Tymon Tymański oraz Krzysztof Meisinger z orkiestrą barokową Poland baROCK.

Istotnym, stałym elementem Festiwalu jest otwarty dla wszystkich chętnych Konkurs  Singer – Songwriter TCZEW skierowany do twórców i jednocześnie wykonawców własnych piosenek. Konkurs to bez wątpienia doskonała promocja Festiwalu oraz naszego miasta.

  

Program Festiwalu Gitarowy Shot 2019:

17 maja /piątek/

  • godz. 19.00 - Konkurs  Singer – Songwriter /Klub Muzyczny CKiS. Wstęp wolny/,
  • godz. 21.30 Ogłoszenie wyników konkursu oraz koncert PUCHOWSKI & TYMAŃSKI /Klub Muzyczny CKiS. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona /wejściówki dostępne w kasie CKiS/

18 maja /sobota/

  • godz. 19.00 Koncert finałowy KRZYSZTOF MEISINGER & Poland baROCK – Vivaldissimo /sala widowiskowa CKiS. Bilety: 25 zł/

 

Konkurs  Singer – Songwriter

Śpiewasz, grasz, komponujesz??! Zgłoś się do udziału w Konkursie Singer-Songwriter TCZEW!

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w Konkursie Singer-Songwriter TCZEW, który odbędzie się 17 maja 2019 r. w ramach Festiwalu GITAROWY SHOT 2019 (17-18 maja 2019 r.).

Pod pojęciem singer-songwriter rozumie się artystę, który jest twórcą własnych utworów słowno-muzycznych,  czyli autora tekstów i kompozycji oraz wykonawcę partii wokalnych i akompaniamentu.

 

KONKURS przeznaczony jest dla solistów korzystających z różnych typów gitar (w tym m.in. akustycznych, klasycznych, folkowych, rezofonicznych, elektro-akustycznych, elektrycznych, basowych, tenorowych, barytonowych) oraz instrumentów pokrewnych gitarze, jak np. ukulele. Organizatorzy dopuszczają również do Konkursu wykonawców akompaniujących sobie na instrumentach strunowych, takich jak skrzypce, altówka, wiolonczela, lutnia, lira korbowa, cymbały.

 

Wypełnioną kartę zgłoszenia, demo wykonawcy (2 utwory w formie plików mp3 bądź zapisane na CD oraz tytuły utworów i ich autorów) oraz rider techniczny prosimy pzresłać na adres e-mail:  [email protected], dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres:

Centrum Kultury i Sztuki

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10

83-110 Tczew

Z dopiskiem „KONKURS SINGER-SONGWRITER TCZEW ”

 

Na zgłoszenia czekamy do dnia 06 maja 2019 r. do godziny 16.00.

Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia dostępne na stronie www.ckis.tczew.pl w Zakładce Repertuar/Festiwal Gitarowy Shot

Zapraszamy do udziału!

17.05.2019 godz. 19:00
Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS
Wstęp wolny.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.