Festiwal Gitarowy Shot 2019 - koncert PUCHOWSKI & TYMAŃSKI

start 17.05.2019 21:30

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 17.05.2019 23:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na Festiwal GITAROWY SHOT 2019.

Założeniem nowej odsłony  Festiwalu Gitarowego, którego koordynatorem artystycznym jest znany tczewski gitarzysta Roman Puchowski, jest prezentacja gitary w różnych odsłonach – od klasyki, poprzez folk, po ostre brzmienia. Atrakcyjność Festiwalu gwarantują wybitni goście, których udało się nam zaprosić – wspomniany wcześniej Roman Puchowski, ale również Tymon Tymański oraz Krzysztof Meisinger z orkiestrą barokową Poland baROCK.

Istotnym, stałym elementem Festiwalu jest otwarty dla wszystkich chętnych Konkurs  Singer – Songwriter TCZEW skierowany do twórców i jednocześnie wykonawców własnych piosenek. Konkurs to bez wątpienia doskonała promocja Festiwalu oraz naszego miasta.

  

Program Festiwalu Gitarowy Shot 2019:

17 maja /piątek/

  • godz. 19.00 - Konkurs  Singer – Songwriter /Klub Muzyczny CKiS. Wstęp wolny/,
  • godz. 21.30 Ogłoszenie wyników konkursu oraz koncert PUCHOWSKI & TYMAŃSKI /Klub Muzyczny CKiS. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona /wejściówki dostępne w kasie CKiS/
     

18 maja /sobota/

  • godz. 19.00 Koncert finałowy KRZYSZTOF MEISINGER & Poland baROCK – Vivaldissimo /sala widowiskowa CKiS. Bilety: 25 zł/

 

PUCHOWSKI & TYMAŃSKI

Duet songwriterów prezentuje swoje autorskie piosenki w transowym, post elektronicznym wydaniu. Jest w tym trochę klimatów lat 80-tych, bluesa, psychodelii, muzyki improwizowanej, gry na DOBRO, oraz innych gitarowych osobliwości. Wszystko to spięte jest świeżym, współczesnym spojrzeniem na muzyczną materię.  Koncerty obydwu panów słyną ze spontanicznej interakcji z publicznością, tak jest też i tutaj.

Tymon Tymański – śpiew, gitara elektryczna, keyboards, loops

Romek Puchowski – śpiew, DOBRO, gitara akustyczna, slide

 

17.05.2019 godz. 21:30
Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS
Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona. Wejściówki dostępne w kasie CKiS.


fot. Jacek Balk, Barbara Świader

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
CKiS
CKiS 17.05.2019, 09:41
Uwaga! Zmiana godziny rozpoczęcia koncertu z 21:30 na 21:00!