Spektakl „Uwięziona” na podstawie fragm. „Ciało moje” M. Pruchniewskiego - spektakl na zakończenie warsztatów teatralnych

start 29.05.2019 17:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 29.05.2019 18:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na zakończenie warsztatów teatralnych grupy młodzieżowej początkującej i spektakl „Uwięziona” na podstawie fragmentów „Ciało moje” Marka Pruchniewskiego.

Mam na imię Renata. Mam 40 lat. Zostałam sparaliżowana (…”). Spektakl już od początku ukazuje trudne emocje, pełne napięcia, wzruszenia a czasami niedopowiedzenia. Bo, co można powiedzieć, kiedy życie nagle zmienia bieg wydarzeń i odtąd dla człowieka  głównym miejscem jego nowej egzystencji staje się  krzesło?

 

Od autorki:

„Muszę przyznać, że ten spektakl już od początku tworzenia wzruszał mnie i wprawiał w oniemienie, bo młodzi aktorzy sprostali formie, emocjom i trudnym relacjom, które muszą pokazać na scenie”. Jest to sztuka trudna, bo sama historia jest nietuzinkowa. Serdecznie zapraszam”.

Scenariusz i reżyseria: Malwina Tkaczyk

29.05.2019 godz. 17:00
Sala widowiskowa CKiS
Wstęp wolny

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.