Konkurs "Ilustracja do mojej ulubionej książki"

start 08.02.2017 21:00

I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie

koniec 31.03.2017 15:00

Lokalizacja: Tczew, I LO, ul. Szkoły Morskiej 1

"Ilustracja do mojej ulubionej książki"

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Tczewie zaprasza do udziału w konkursie promującym czytelnictwo pt. „Ilustracja do mojej ulubionej książki”. Konkurs jest jednym z działań podejmowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020. Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kreatywności oraz uzdolnień plastycznych młodzieży. Adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów w powiecie tczewskim.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie indywidualnej pracy dowolną techniką malarską lub rysunkową w dowolnym formacie. W konkursie nie będą brały udziału prace zespołowe oraz prace wykonane innymi technikami. W konkursie można odwoływać się do wszystkich książek w wydaniu papierowym, dostępnych aktualnie na polskim rynku wydawniczym.

Prace należy dostarczyć do biblioteki szkolnej I LO w Tczewie do dnia 31 marca.

Rozstrzygnięcie konkursu: poniedziałek, 24 kwietnia podczas Dnia Otwartego Szkoły

Patronat honorowy: Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku Filia Tczew, Hurtownia Książek „Sprzedaż Dobrej Książki”

Patronat medialny: Radio Tczew

 

 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.