Muzyczna Starówka - Panieneczki - koncert + animacje dla dzieci

start 11.08.2019 16:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 11.08.2019 18:30

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

„Muzyczna Starówka” to wydarzenie, podczas którego w wybrane niedziele lipca i sierpnia będzie można posłuchać koncertów, natomiast dzieci będą miały okazję do wspaniałej zabawy z animatorami, klaunami i postaciami bajkowymi. 

Panieneczki

Pochodzące z Bydgoszczy neofolkowe Panieneczki od kilku lat pasjonuje historia ziemi kujawskiej. Szeroko pojęte sprawy damsko-męskie oraz zamążpójście, będące głównym tematem zainteresowań niegdysiejszych Kujawianek stały się motywem przewodnim ich debiutanckiej EPki. To także historie o dojrzewaniu i kobiecości... 

Panieneczki koncertowały jako gość specjalny na trzymiesięcznej trasie Korteza HEJ WY i spotkały się bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności. W ubiegłym roku zagrały także na festiwalach Open'er i OFF. Obecnie dziewczyny pracują nad drugą częścią "Opowieści zasłyszanych na wiosce", która ukaże się już w najbliższych miesiącach!

Panieneczki tworzą:

Anita Sobiechowska - kontrabas, gitara basowa, syntezatory

Irena Filuś - skrzypce, śpiew

Joanna Glubiak - perkusja

Kate Nürnberg - instrumenty klawiszowe

 

Program:

godz. 16.00 - animacje dla dzieci 

godz. 17.00 - Panieneczki - koncert

 

11.08.2019 godz. 16:00
Park przy Centrum Kultury i Sztuki
Wstęp wolny

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.