Otwarte Mistrzostwa Biegającego Tczewa - zima w ramach parkrun Tczew

start 18.02.2017 09:00

Stowarzyszenie Biegający Tczew

koniec 19.02.2017 08:00

Lokalizacja: Tczew, Bulwar Nadwiślański, ul. Jana z Kolna

Grand Prix - Otwarte Mistrzostwa Biegającego Tczewa w ramach parkrun Tczew - zima.

Podobnie jak w każdą sobotę roku spotykamy się na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie, by na sportowo rozpocząć weekend, start do biegu godz. 9:00.

Stowarzyszenie Biegający Tczew, wyszło z inicjatywą, by zorganizować OMBT cztery razy w roku (jesień, zima, wiosna,lato). Jesienny bieg odbył się 26.11.2016, a już w najbliższą sobotę 18.02.2017 r odbędzie drugi bieg - zimowy. Celem Grand Prix jest wyłonienie zawodników, którzy osiągną najwyższy wynik wg współczynnika wieku.

Parkrun to rekreacyjne bieganie dla wszystkich bez względu na wiek i poziom wytrenowania. Gran Prix jest dla chętnych, którzy w ramach parkrunu chcą się pościgać i sprawdzić. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.