Tczew Bar Wars - zawody street workout!

start 18.05.2019 15:00
koniec 18.05.2019 17:00

Lokalizacja: Tczew, Kanonka

* Tczew Bar Wars * - jest to pierwsza edycja zawodów Street Workout w Tczewie. Zawody odbędą się w formule 1v1 w 2 rundach po 45s. Zawodnicy będą oceniani przez trzech sędziów. Oceniane będą następujące kryteria: flow, dynamika, statyka. Po zawodach odbędzie się wspólny trening oraz zależnie od frekwencji warsztaty dla początkujących. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa. 18.05.19 Tczew, Kanonka, godz 15:00.

Na zawodników TBW czeka pakiet startowy oraz nagrody za udział w wydarzeniu.

Organizatorami są Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, ASAC Mikołaj, Mateusz Saczuk oraz Paweł Kucman. Zapraszamy do udziału i kibicowania ! Gwarantowana mega rywalizacja i widowisko dla każdego.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.