Lipcowy Rodzinny Rajdzik Rowerowy

start 14.07.2019 10:00

Tczewska Inicjatywa Rowerowa Bobotrampek - wypożyczalnia

koniec 14.07.2019 14:00

Lokalizacja: Tczew

Zapraszamy na kolejny rajdzik! Pojedziemy tempem bardzo rekreacyjnym - dostosowanym do najmłodszych kilkuletnich uczestników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę na dwóch kółkach (czyli średnio 7km/h, bo sporo stajemy i odpoczywamy po drodze).

Spotkamy się w niedzielę, 14 lipca, o godzinie 10.00 przy Fontannie na Suchostrzygach (teren rekreacyjny między ul. Akacjową i Żwirki). Start o godzinie 10.30. Tym razem do pokonania mamy ok. 12-kilometrową trasę. Pojedziemy w stronę Szpęgawy i Dąbrówki Tczewskiej - poszukamy tam jakiegoś fajnego placu zabaw! Przejazd zakończymy na Bulwarze.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2959951534067578/

Jeśli ktoś z Was potrzebuje na rajdzik przyczepki, holu rowerowego czy fotelika itp. - może je na ten dzień wypożyczyć za darmo (liczba sprzętu ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń od nr tel. 662 936 981)! http://www.bobotrampek.pl/rowerowe

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodzica albo innego pełnoletniego opiekuna. Za bezpieczną jazdę najmłodszych uczestników i odpowiednie przygotowanie do trasy odpowiedzialni są rodzice / opiekunowie dzieci.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.