4 Smaki w Mieście - Muzyczna podróż w jedną noc

start 16.08.2019 18:00
koniec 17.08.2019 01:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Żeglarska 3

Piątek, 16 sierpnia 2019 o 18:00 – 01:00
Vela Hotel i Restauracja, Żeglarska 3, Bulwar nad Wisłą, 83-110 Tczew
Wstęp: 10 zł

Występują na żywo:

ARPE - Artur Piotrowicz: Gitara i Śpiew (ANISE)
Blues - Acoustic Guitar Poetica - Rock - Folk
https://www.facebook.com/arpemuzyka

Ariana Kołodziej - Śpiew (ROSEMARY)
Soul - Motown - Pop - Rock

Emilia Kalinowska - Śpiew (PINEAPPLE)
Pop - Latino - Soul

mC glennSKii - Śpiew/Rap (CHILLI)
Funk - Rock - Soul - Rhythm n' Blues - House/Clubbing
https://www.facebook.com/mCglennSKii

----------------------------------------------------
BIOS:

Ariana Kołodziej
Ariana śpiewa od najmłodszych lat. Muzyka towarzyszy jej jako nieodłączny element życia. Obecnie studentka historii sztuki, pasjonuje się sztuką szeroko pojętą. Współpracuje ze swoim kolegą nad własnymi utworami oraz szlifuje technike wokalną. Dotychczas występowała na różnych eventach, ale to doświadczenie wygranej konkursu "Voice of Shot" w Tczewie dało jej poczucie większej mobilizacji do pracy. Początki w studiu nagraniowym zaczęły się w 2019r, podobnie jak koncerty. Jest głodna większych wrażeń oraz doświadczeń i nie spocznie dopóki nie osiągnie swoich marzeń.
----------------------------------------------------
ARPE (Artur Piotrowicz)
ARPE to jednoosobowy projekt muzyczny w ramach którego Artur Piotrowicz prezentuje utwory poezji śpiewanej, muzyki akustycznej i tak zwane klasyki polskiego rocka.
zobacz więcej: https://www.facebook.com/arpemuzyka/
----------------------------------------------------
Emilia Kalinowska
Śpiewa od kiedy pamięta. Śpiew ją odstresowuje i odpręża, sprawia, że ma dobry humor. Choć z wykształcenia jest historykiem sztuki pracującym przy tworzeniu wystaw muzealnych, to jednak śpiewanie zawsze sprawiało jej najwięcej radości. Już będąc dzieckiem brała udział w różnych przedstawieniach, śpiewała w chórze kościelnym. Podczas studiów stała się fanką imprez karaoke. W 2018 roku zdobyła II miejsce w II edycji The Voice of Shot w Tczewie, dzięki czemu nagrała w studiu kilka utworów. Wydarzenie to jeszcze bardziej zmotywowało ją to do dalszej pracy nad głosem i poszukiwania swej własnej artystycznej drogi.
----------------------------------------------------
glennSKii
Glenn "glennSKii" Meyer to amerykański wokalista i producent który, jako muzyk mieszkał i tworzył na trzech kontynentach. Pochodzi ze wschodniego wybrzeża USA, występował, nagrywał i wydawał płyty w Polsce (m.in Blenders i Groovekojad). Jest znany z mieszania funk, rock, groove, jazz, breakbeat, drum n' bass i old- school z improwizacją. Stworzył swój niepowtarzalny styl poprzez zanurzenie w innych kulturach. Intensywnie koncertował zarówno z zespołami oraz jako MC. mC glennSKii, który wielokrotnie występował na polskiej scenie klubowej, współpracował z polskimi artystami takimi jak: Leszek Możdżer, Michał Urbaniak, Mika Urbaniak, Jarek Śmietana, Reni Jusis, Kayah, Łąki Łan, Liroy, Mikołaj Trzaska, Jacek Olter, Automatik oraz z DJ’ami/producentami jak: Break Da Funk, Papa Zura, DJ Romero, DJ Ros i wielu innych. Współpracował również z zagranicznynymi artystami jak: Jazzanova i DJ Delta (Niemcy), Dub Pistols, Barry Ashworth, Jacknife Lee, Krafty Kuts, Soul of Man, Stereo MC’s (wszystkie UK), Freddie Fresh (USA), Les Rytmes Digitales (FR/UK), i DJ Naga (Węgry). Jest prawdopodobnie pierwszym klubowym MC w Polsce. Wydał 4 płyty (w Sony i Warner) i występował gościennie na wielu innych płytach.
Nagrody i Nominacje: Fryderyki (4), Paszport Polityki (1), Polish Dance Awards (2), Yach Film (multi), i inne.
Linki:
https://soundcloud.com/glennskii
https://www.facebook.com/mCglennSKii
https://www.facebook.com/groovekojadofficial
http://www.last.fm/music/Groovekojad
https://www.facebook.com/thedoorszband
https://soundcloud.com/glennskii/sets/the-doorsz-demo-2014
https://www.facebook.com/monkeyfunks
https://soundcloud.com/glennskii/sets/monkey-funks-demo-2006

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.