The Southern Brothers - Tribute to ZZ-Top

start 15.11.2019 20:00
koniec 15.11.2019 23:00

Lokalizacja: Pszczółki, ul. Lipowa 2

Piątek, 15 listopada 2019 godz. 20:00 – 23:00

Bar Słoneczny Pszczółki

ul. Lipowa 2, 83-032 Pszczołki

Bilety · 20 zł

 

The Southern Brothers grają southern-rock'a, blues-rock'a country-rock'a oraz inne soulowe, południowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Wszyscy z "the Brothers" są bardzo osłuchani w uluubionej stylistyce i wychowali się na muzyce zespołów jak: ZZ-Top, Creedance Clearwather Revival, Black Crowes, Lynyrd Skynyrd, Jimi Hendrix, the Allman Brothers, Tom Petty, Stevie Ray Vaughn, AC/DC, Led Zeppelin, the Doors, & the Doobie Brothers.

"The Southern Brothers" to:

Wokal: Glenn "glennSKii" Greer-Meyer (Houston, Texas)
Doświadczony weteran który mieszkał i występował na trzech kontynentach. Dostał dużo nagród w Polsce, m.in. jeden Fryderyk i trzy nominacje, 3 złote płyty i 1 platynową płytę. Występował po Polsce setki razy i na scenie koncertowej i klubowej.

Bas & Wokal: Krzysztof "Słodki" Słodkowski (Pomerania)
basista, dyplomant szkoły muzycznej na kontrabasie i gitarze basowej. Od początków poczynań muzycznych fascynował się razem z braćmi muzyką rockową lat 70. W pewnych kręgach nazywany dr Groove

Gitara & Wokal: Piotr "Sweet Pete" Słodkowski (Pomerania)
Absolwent szkoły muzycznej w klasie kontrabasu i gitary. Dobrze czuje sie w różnych gatunkach muzycznych, a najlepiej w Rock'n'Rollu. Publiczność uwodzi siarczystymi riffami swojej gitarowej głębi. Pasjonat ciepłej wódki i zimnych kobiet.

Gitara: Dizzy Daniels (Toruń)
Muzyczny astronauta zgłębiający szamanizm gitarowy; wychowanek toruńskiej szkoły jam session i astronmii. Wychowany od najmłodszych lat w duchu hippisowskich ideałów i muzyki drugiej połowy XX wieku. Free Bird, Lord knows he can't change.

Bębny: Martin Nowotarski (Dallas, Texas)
Rozpoczął przygodę z muzyką w młodym wieku w Teksasie, od garnków i zestawów pałeczek. Lubił komponować bity i wyrażać muzykę paletą kolorów - mieszając rytmiczne pomysły z Jazzu, Latino, Bluesa i Rocka. Martin grał w słynnych miejscach na południowym zachodzie Ameryki, takich jak Texas Stadium (Irving, Tex), the Bronco Bowl (Dallas, Tex), Salina Auditorium (Corpus Christi, Tex) oraz w telewizji.

https://soundcloud.com/glennskii/sets/southernbrothers

https://www.facebook.com/SouthernBrothersPoland/

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.