#StacjaNewbiz w Tczewie

start 18.11.2019 09:00
koniec 18.11.2019 14:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Pomorska 1

A co by było, gdybyś to Ty SAM WYBRAŁ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ? Co byś mógł osiągnąć?

W ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy młodzież - uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych (ilość uczestników 280 ze szkół z terenu miasta Tczewa), na konferencję poświęcona tematyce pracy, edukacji i biznesu. Naszym celem jest: przekazanie młodzieży wchodzącej na rynek pracy informacji i wiedzy, na tematy związane z rozwojem osobistym, edukacją i nowymi trendami w biznesie. Chcemy też poznać oczekiwania pokolenia „Z" i wyobrażenia młodzieży związane z miejscem pracy w przyszłości. W trakcie konferencji, odbędą się prezentacje, wykłady, spotkania nt. związane z biznesem i rozwojem osobistym. Ponadto wśród uczestników będą losowane nagrody oraz nastąpi rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu „Pokolenie Z – kim jesteśmy".

Termin: poniedziałek, 18 listopada 2019
Start godz. 09:00 / Zakończenie godz. 14:00
Miejsce: sala nr 2, Kino Helios w Tczewie ul. Pomorska 1

Organizator główny: Prezydent Miasta Tczewa - Dom Przedsiębiorcy
Współorganizatorzy: TKB – Tczewski klub Biznesu; Consulting Adam Plutowski;

Agenda:

9:00 Rejestracja Uczestników
09:45 Start wydarzenia, krótkie otwarcie przez Prezydenta Miasta Tczewa. Powitanie gości i omówienie wydarzenia przez organiztara i partnerów wydarzenia.
10:00 Emilia Żyznowska | Trener biznesu, Coach - Przygotuj się na zmianę! - Podczas wydarzenia pokaże czym jest zmiana, jakie procesy zachodzą w Nas kiedy podejmujemy ważne decyzje. Dowiecie się także kto jest odpowiedzialny za NIEUDAMISIĘ i za UDAMISIĘ! Jak wziąć sprawy w swoje ręce i dojść na szczyt?
10:15 Adam Poniatowski i Paulina Kaletha | Rozmaturzeni - Nauka podstawą każdej dziedziny życiowej - W trakcie wykładu opowiemy szerzej o marce Rozmaturzeni, pokażemy Wam również różnice w nauce w zależności od wieku, predyspozycji oraz charakteru, wspomnimy o kilku sposobach nauki, które wykorzystujemy na co dzień.
10:30 Adam Plutowski | Przedsiębiorca, Specjalista ds. marketingu - Szanse i zagrożenia mediów społecznościowych - Podczas wydarzenia opowiem o tym, na co zwracać uwagę, żeby nie pogrążyć się już na początku drogi zawodowej w mediach społecznościowych. Wydaje Ci się, że masz profil prywatny na Facebooku? Prawdopodobnie nigdy taki nie był. Ale! Przecież możesz to właściwie wykorzystać.
10:45 Prelegent | Mbank - Wszyscy jesteśmy Digital, czyli jak bankować i nie wychodzić z domu

11:00 Przerwa

11:15 Przemysław Karczyński | Doradca Klienta, Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie - Zawody (Z) Przyszłością - Podczas wystąpienia zwrócę uwagę słuchacza na to jak rozwija się rzeczywistość wokół nas. Co ma wpływ na zachodzące zmiany? Dlaczego warto się rozwijać? Jakie umiejętności są najbardziej pożądane przez pracodawców? A wszystko to okraszone informacjami na temat sytuacji na lokalnym rynku pracy.
11:30 Flex - Bądź Flexy - produkcja 4.0 - Fabryka i praca przyszłości - Technologia 5G
12:00 Liga Niezwykłych Umysłów - Zaprogramujmy swoją przyszłość - Dlaczego warto uczyć się programowania? Dlaczego wśród 10 najwyżej wycenianych spółek na świecie prawie wszystkie to spółki technologiczne? Czy na rynku jest miejsce tylko dla gigantów? Czy wystarczy założyć firmę technologiczną, aby do końca życia leniuchować licząc kasę? Spróbujemy odpowiedzieć na ten pytania!
12:15 Bud-Invest 

12:30 Przerwa

12:45 Fundacja Pokolenia - Skuteczny biznes, odpowiedzialny biznes
13:00 Adam Janas | Projekt Bogaty Uczeń - Budowanie przez pomaganie - W trakcie wydarzenia opowiem o tym, jak zmienił się świat i technologia która nas otacza. Omówię szanse i zagrożenia, które stawia przed nami świat. Często słyszę, że już wszystko wymyślono, a ja udowodnię Tobie, że to, co dzisiaj nas otacza, to zaledwie szczyt góry lodowej.
13:15 Rozstrzygnięcie konkursu
13:45 Zakończenie

 

Szczegóły, zapisy, informacje: http://stacjanewbiz.pl/

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.