III Spartakiada Seniorów

start 16.11.2019 10:00
koniec 16.11.2019 14:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Królowej Marysieńki 10

Tczewskie Uniwersytet Trzeciego Wieku, Powiatowe Centrum Sportu i Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji mają zaszczyt zaprosić, na:

III Powiatową Spartakiadę Seniorów Fair Play pn. „SENIORZY MIESZKAŃCOM ZIEMI TCZEWSKIEJ"

Wydarzenie sportowe odbędzie się dnia 16 listopada 2019 o godz.10.00 w Hali Sportowej Powiatowego Centrum Sportu, ul. Królowej Marysieńki 10

Przewidywany czas trwania imprezy ok. 3 godziny

W programie sportowo-rekreacyjnym:

- Występ zespołu „ Wiecznie młodzi"
- Konkurencje sportowo – sprawnościowe cz. I
- Wspólne wykonanie tańca sportowego- poprowadzi trener fitness
- Konkurencje sportowo - sprawnościowe cz. II
- Wręczenie nagród drużynom sportowym

Udział w działaniach, sportowych stanie się inspiracją do aktywności fizycznej osób w wieku senioralnym wśród społeczności lokalnej, mieszkańców powiatu tczewskiego, gminy Subkowy, zaproszonych słuchaczy Uniwersytetu III Wieku z Pszczółek , Malborka oraz seniorów PZE,RiI w Tczewie. Ogółem w Spartakiadzie bierze udział 5 drużyn sportowych.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.