Mikołajki na rowerach

start 06.12.2019 17:45
koniec 06.12.2019 19:00

Lokalizacja: Tczew

Tczewscy Kurierzy Rowerowi oraz Fundacja Pokolenia zaprasza do udziału w akcji "Mikołaje na Rowerach".

Na czym polega akcja: jest to wieczorny przejazd rowerowy tzw. świetlik, który odbędzie się w dn. 06.12.2019 r.

Kolorowo oświetleni rowerzyści będą jechać ulicami Tczewa w czapkach Mikołaja lub innych strojach nawiązujących do świąt. Zachęcamy do rozmachu:)

Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu może dokonać wpłaty na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/rjswfd albo wrzucić dowolną kwotę do puszek, które będą dostępne podczas przejazdu. Cały dochód ze zrzutki przeznaczony zostanie na budowę Sensorycznego Ogrodu Marzeń - magicznego miejsca z zaczarowanego świata dziecięcej wyobraźni dla przedszkolaków z Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie!

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 17.15 na placu przed Dworcem PKP w Tczewie. Ruszamy o godzinie 17.45.

Trasa przejazdu biegnie przez Al. Zwycięstwa, ul. Wojska Polskiego, ul. Grunwaldzką, gdzie planujemy krótki przystanek z poczęstunkiem w Zespole Placówek Specjalnych w Tczewie:) Następnie wracamy ul. Grunwaldzką do ul. Wojska Polskiego aż do Pl. Piłsudskiego 1, gdzie zrobimy sobie pamiątkową fotografię przy choince miejskiej i wreszcie ul. Obrońców Westerplatte, Gdańską do placu przed Dworcem PKP.

Będziemy jechać tempem spacerowym, więc najmłodsi uczestnicy mile widziani! Przewidywany czas przejazdu to ok 60 minut.

Partnerami akcji jest Stowarzyszenie na rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie oraz Urząd Miejski w Tczewie.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.