Koncert: Neuroina + Wajzy

start 14.12.2019 20:00
koniec 14.12.2019 23:00

Lokalizacja: Malbork, pl. Słowiański 17a

Pomysł stworzenia zespołu Neuroina powstał po zamknięciu rozdziału z Fake Fog pod koniec 2015 roku w Malborku za sprawą 3/4 tego składu czyli Marka Januszkiewicza (ex Shire), Daniela Szutiaka (ex Shire) i Patryka Muntowskiego. Pustkę wypełnia Marcin 'Marvin' Barański zajmując puste miejsce przy mikrofonie do 2016 roku. Na początku 2017 roku następuje zmiana i do trzonu składu dołącza, zajmując znów puste miejsce przy mikrofonie, Marcin Kołpaczewski. Wnosi świeży powiew wokalno-tekstowy oraz klimat na bardziej rockowy. W połowie 2018 roku dołącza do zespołu brakujące ogniwo czyli Mariusz Sasin, druga gitara poszerzająca przestrzeń neuroinowe brzmienie. W kwietniu 2019 roku zakończono pracę nad krążkiem i 26 kwietnia miała miejsce premiera utworu "Wizje" w Radio Malbork. Na kanale YT pojawił się clip do utworu “Wizje”. W 2019 roku zespół zagrał kilka koncertów, wziął udział w festiwalu Undergramy w Tczewie. Pod koniec listopada odbędzie się premiera clipu do utworu „Kołysanka” pochodzącego z ostatniej płyty.

Skład zespołu:
Marcin Kołpaczewski - wokal, gitara akustyczna
Marek Januszkiewicz - gitary
Mariusz Sasin - gitary
Patryk Muntowski - bas
Daniel Szutiak - perkusja

==========================================
Zespół Wajzy powstał 2014 roku w okolicach Dzierzgonia. Korzenie tej grupy sięgają trójmiejskiej sceny rockowej lat dziewięćdziesiątych. W swojej karierze zagrali mnóstwo udanych koncertów. Występowali na zlotach motocyklowych, w pubach, klubach, oraz na różnych innych imprezach plenerowych. Często też pojawiali się na scenie pośród wielu znanych wykonawców takich jak: Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Cochise, Bielizna, czy Red Lips …
Kilkukrotnie zagościli też w Radiu Gdańsk, gdzie odbyła się premiera Ep-ki składającej się z trzech utworów.
Zespół Wajzy gra energetycznego rocka, który zawsze wprowadza pozytywne wibracje. Na koncertach usłyszycie sporo utworów autorskich przeplatanych rasowymi coverami.
Skład zespołu uległ wielu zmianom,a obecnie usłyszycie zupełnie nowy wokal!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.