13. GRAND OFF. Najlepsze niezależne krótkie filmy świata

start 01.02.2020 16:00
koniec 01.02.2020 18:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Zapraszamy na 13. GRAND OFF. Najlepsze niezależne krótkie filmy świata, już po raz siódmy będziemy gościć festiwal w Tczewie.

Na początku lutego w Centrum Kultury i Sztuki będzie można obejrzeć najciekawsze produkcje niezależne z całego świata. Jak zawsze będą to projekcje tylko filmów nagrodzonych.

W tegorocznej edycji nadesłano ponad 3574 filmy pochodzące ze 113 krajów. Komisja Nominacyjna co roku wybiera najlepsze obrazy. Filmy przeszły już wstępną  selekcję, do dalszego etapu wybrano 55 filmów które będą rywalizować o nagrody w 11 kategoriach.

O wyborze najlepszych filmów zadecyduje, podczas Festiwalu, międzynarodowa Kapituła składająca się z kilkudziesięciu znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z kilkudziesięciu krajów, w tym gronie znajdują się również polscy filmowcy.

Festiwal właśnie wyrusza do kilkudziesięciu kin i ośrodków kultury w Polsce, a już na początku lutego, jak zawsze, zagości w Centrum Kultury i Sztuki.

Zapraszamy!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.