Cztery pory roku – spektakl dla naj-najów | CKiS

start 02.02.2020 16:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 02.02.2020 17:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Dzieci wyruszają w podróż odbywającą się w rytmie następujących po sobie pór roku, podczas której mogą doświadczyć świata natury, jego dźwięków i barw odbieranych wszystkimi zmysłami.

CZTERY PORY ROKU realizuje dobrze znany w teatrze najnajowym Tomasz Maśląkowski, którego przedstawienia są świetnie odbierane zarówno przez małych widzów, jak i towarzyszących im dorosłych, bawiąc abstrakcyjnym humorem przy wykorzystaniu m.in. przedmiotów codziennego użytku. W ten sposób oswajają z teatralnym sposobem budowania świata i pobudzają wyobraźnię.

 

scenariusz, scenografia i reżyseria: Tomasz Maśląkowski

muzyka: Antonio Vivaldi

choreografia: Ula Zerek

występują: Edyta Janusz-Ehrlich, Piotr Kłudka, Piotr Srebrowski

Teatr Miejski Miniatura w Gdańsku

 

Dla dzieci od 1 roku życia i bliskich im dorosłych.

Ilość miejsc ograniczona.

 

"Są momenty, kiedy aktorzy zbliżają się blisko, bliziutko do małych widzów, każda taka sytuacja budzi zachwyt maluchów. Niektórzy nie spuszczają oczu z aktorów, inni momentami interesują się bardziej tym, co dzieje się dookoła, a jednak coś z tej wizyty w teatrze na pewno pozostanie w ich pamięci. Takie spektakle jak "Cztery pory roku" pobudzają wyobraźnię najmłodszych i wychowują przyszłych widzów.

Aktorzy zagrali znakomicie, świetnie potrafili nawiązać kontakt z widownią, a reżyserowi nie zabrakło pomysłów, aby uatrakcyjnić akcję - Grażyna Antoniewicz, "Dziennik Bałtycki"

 

02.02.2020 godz. 16:00
Sala widowiskowa CKiS
Bilety: 15 zł

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.