Dziadek do orzechów - spektakl baletowy | CKiS

start 07.02.2020 10:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 07.02.2020 14:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza na spektakl baletowy w II aktach w wykonaniu dziewcząt uczęszczających na warsztaty baletowe, odbywające się w naszym centrum.

„Dziadek do orzechów”

 

Wieczór wigilijny. Dama dworu wraz z córkami zaprasza gości na wspólny wieczór wigilijny. Wszyscy w świątecznych nastrojach świętują rodzinny zimowy czas. Dzieci bawią się przy choince, zaproszona Wróżka czaruje piękne zabawki dla najmłodszych gości. Najstarsza córka pani domu- Klara wraz z dwoma psotnymi siostrami radośnie wita wszytskich gości, wróżkę chrzestną, która ofiaruje Klarze wyjątkową zabawkę - DZIADKA DO ORZECHÓW. Wybija północ -  Klara zasypia, a za sprawą Wróżki chrzestnej przenosi się do Krainy Cukierków pełnej słodkości, zabawek i rozmaitych tańców z całego świata.

 

Libretto: wg wersji A. Dumasa baśni „Dziadek do orzechów i Król myszy”

Muzyka: Piotr Czajkowski

Choreografia: Pola Lechowicz

Opracowanie muzyczne: Zofia Dubiela

 

7 lutego Godz. 10:00 i 12:30 – spektakle dla szkół

8 lutego Godz. 16:30 –  spektakl otwarty

Bilety: 10 zł

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.