Album Tczewski. Fotografie do 1945 roku - 6

start 03.07.2020 17:30
koniec 03.07.2020 20:30

Lokalizacja: Tczew, ul. 30 Stycznia 4

Ukazała się kolejna książka Józefa Golickiego poświęcona historii Tczewa i jego mieszkańców. „Album Tczewski. Fotografie do 1945 roku – 6” z powodu koronawirusa nie będzie publicznie prezentowany. Dotychczas wszystkie publikacje z tego cyklu były przedstawiane i szeroko omawiane na spotkaniach w Fabryce Sztuk. Najnowszą książkę wszyscy, którzy udostępnili do niej fotografie, będą mogli odebrać 3 lipca (piątek) na dziedzińcu Fabryki Sztuk. Autor dyżuruje w godz. 17:30 - 20:30. Józef Golicki zaprasza w w/w godzinach również innych tczewian zainteresowanych dziejami Tczewa. Będzie można kupić tę i inne publikacje z serii „Album Tczewski” i porozmawiać z autorem.

Mecenasami książki są: Starostwo Powiatowe w Tczewie, stowarzyszenie „Porozumienie na Plus”, Bank Spółdzielczy w Tczewie, ZWiK, TTBS, Przychodnia Rogowscy, Telkab Sp. z o.o.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.