Twórcze spotkania w CKiS - Ruch to zdrowie

start 15.07.2020 10:00

CKiS Tczew

koniec 15.07.2020 12:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

W lipcu TWÓRCZE SPOTKANIA planujemy w każda środę, START O GODZ. 10.00

Tematyka poszczególnych spotkań:

15 lipca - „Ruch to zdrowie”.Tym razem zapraszamy do zmierzenia się z naszym kreatywnym torem przeszkód. Zalicz poszczególne konkurencje i zdobądź odznakę MISTRZA SPOTKANIA.

 

22 lipca - „ROLKOWY ZWIERZYNIEC”. Jak wiadomo wszystkie dzieci kochają zwierzęta: słodkie kotki, pieski, motylki, czy dinozaury. Podczas tego spotkania będziemy tworzyć ulubione zwierzątka z rolek po papierze toaletowym. Powstałe kompozycje będą doskonałą ozdobą Waszego pokoju/ domu, zabawką lub po prostu prezentem dla kogoś bliskiego.

 

29 lipca - „ZWIERZĘTA NA BIS! . W ramach tego spotkania zapraszamy do zabawy z gliną i plasteliną /tworzyć będziemy formy przestrzenne i płaskie/.

 

Uwaga! Aby uczestniczyć w twórczych spotkaniach w CKIS należy wypełnić zgłoszenie – formularz zgłoszeniowy dostępny będzie przed data poszczególnych Spotkań na naszej stronie www.ckis.tczew.pl. Ilość miejsc jest ograniczona! Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.