Twórcze spotkania w CKiS - Kukiełki

start 12.08.2020 10:00

CKiS Tczew

koniec 12.08.2020 12:00

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 10

Kochani! Spotkajmy się w parku za Centrum Kultury i Sztuki!

 

TWÓRCZE SPOTKANIA W CKIS to pierwsze nasze działania realizowane „na żywo”. Sierpniowa propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, ruchowe. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku – za CKIS!

 

W sierpniu TWÓRCZE SPOTKANIA w każdą środę, START O GODZ. 10.00

 

Tematyka poszczególnych spotkań:

 

12 sierpnia - ”Kukiełki”

Podczas tego spotkania przygotujemy kukiełki z drewnianych łyżek. Kukiełki można wykorzystać później w domowym teatrzyku bądź po prostu w zabawie.

 

19 sierpnia - „Muzykujemy”

Ponownie zapraszamy do wspólnego muzykowania! Najpierw własnoręcznie stworzymy instrumenty, na których potem zagramy i stworzymy orkiestrę parkową. Towarzyszyć nam będzie zaprzyjaźniony muzyk i gra na bębnach.

 

26 sierpnia - „”Tajemniczy ogród”

Plastelina to bardzo lubiany prze dzieci materiał. Jest kolorowa, elastyczna i można z nich zrobić prawdziwe cuda. My proponujemy plastelinowe cuda prosto z tajemniczego ogrodu.

 

Uwaga! Aby uczestniczyć w twórczych spotkaniach w CKIS należy wypełnić zgłoszenie – formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.ckis.tczew.pl

Wstęp wolny! Ilość miejsc jest ograniczona! Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.