Nieboskłonni – LIVE 

start 11.07.2020 20:00

CKiS Tczew

koniec 11.07.2020 21:00

Lokalizacja: Tczew

Nieboskłonni – LIVE 

11 lipca 2020 godz. 20.00

LIVE na Facebookowym profilu Gminy Tczew.... https://www.facebook.com/ugtczew/  

Nieboskłonni to zespół ponad 20 młodych osób tworzących muzykę w klimacie pop-gospel i serwujących ze sceny całkiem sporą dawkę pozytywnej energii. W sierpniu 2019 roku Nieboskłonni zagrali na Pol’and’Rock Festival (dawniej Woodstock) na scenie Przystanku Jezus.

 

#MuzycznaScena – letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew” to w dobie odwoływanych imprez i wydarzeń koncertowych, propozycja muzyczna dla spragnionych dobrej muzyki! 

Cykl koncertów online #MuzycznaScena jest realizowany przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Koncerty, które będzie można zobaczyć na fanpage Gminy Tczew będą okazją, aby posłuchać muzyki koncertowej w warunkach domowych. 

Spotkajmy się w lipcowe, sobotnie wieczory po obu stronach monitorów. Zróbmy imprezę masową online! Co więcej, pokażcie nam swój udział podczas koncertu – wystarczy zrobić zdjęcie, nagrać film jak oglądasz koncert i podesłać na adres [email protected]. Z każdego koncertu wybierzemy jedną osobę, która otrzyma fantastyczną nagrodę!

Z A P R A S Z A M Y.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.