Gdynia: 17. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity

start 09.09.2020 11:30
koniec 18.09.2020 22:00

Lokalizacja: Gdynia

Gdyńska edycja największego festiwalu kina dokumentalnego w Polsce odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w dniach 9-18 września. O Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni powalczy 13 filmów. Zgodnie z hasłem 17. Festiwalu Filmowego Docs Against Gravity festiwalu, zaczerpniętym z mowy noblowskiej Olgi Tokarczuk: „Z czułości do świata”, w trójmiejskim programie znalazło się ponad 70 filmów, które wzbudzają emocje i zmuszają do refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Do tego spotkania z reżyserami i bohaterami - na żywo i w wersji online, debaty i rozmowy, warsztaty oraz Rodzinna Akademia Dokumentalna.

Szczegóły programu i bilety na seanse: https://mdag.pl/17/pl/Gdynia/homepage  oraz  http://gcf.org.pl/wydarzenia/aktualne/790-17.-festiwal-filmowy-millennium-docs-against-gravity-w-gdyni

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.