KABARET CZESUAF w nowym programie „PRZYJĘCIE” - PRZENIESIONY NA NOWY TERMIN WIOSNA 2021

start 18.10.2020 16:00

Centrum Kultury i Sztuki

koniec 18.10.2020 18:00

Lokalizacja: Tczew, Wyszyńskiego 10

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem!

„Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu.

Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

 

Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

 

18.10.2020, 16:00
Sala widowiskowa CKiS
Bilety: 50 zł dostępne w sprzedaży od 22.09

 

UWAGA! KABARET ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA NOWY TERMIN WIOSNA 2020 (21 MARCA 2020, GODZ. 16:00). BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data, bilety będzie można zwrócić.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.