Przedsiębiorca roku 2020 – zgłoś swój udział!

start 01.10.2020 08:00
koniec 31.12.2020 15:00

Lokalizacja: Tczew

Prezydent Miasta Tczewa – Mirosław Pobłocki zaprasza do udziału w IX edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku 2020”.

Do konkursu można zgłaszać firmy mikro, małe oraz średnie – wypełniając ankietę zgłoszeniową dostępną na stronie www.dp.tczew.pl w zakładce konkursy.

Wybór „Przedsiębiorcy Roku” nastąpi w dwóch kategoriach mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, a ponadto „Debiut roku” – dla nowo utworzonych przedsiębiorstw;

„Inwestycja/Inwestor roku” – dla nowo oddanych inwestycji lub podmiotów.

Celem Konkursu „Przedsiębiorca roku 2020” jest identyfikacja i promocja lokalnych przedsiębiorstw, wyrobów oraz usług rzemieślniczych dostarczanych na terenie Tczewa wraz z wyróżnieniem ich wytwórcy lub dostawcy.

Kryteriami oceny w konkursie są:
a)  solidność i jakość poparte dobrą opinią klientów,
b)  dbanie o zachowanie tradycji rzemieślniczej, kupieckiej etc.,
c)  posiadanie innych znaczących wyróżnień lub/i odnoszenie innych sukcesów o charakterze gospodarczym,
d)  zaangażowanie w sprawy miasta,
e)  CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu,
f)  dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii lub prowadzenie gospodarki obiegu zamkniętego.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł „Przedsiębiorca Roku 2020”, dyplom wraz z płaskorzeźbą Urzędu Miasta oraz nagroda finansowa. Przewidziane są również wyróżnienia dla pozostałych uczestników konkursu.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w konkursach mają czas do 31 grudnia 2020 r. na przesłanie swoich zgłoszeń.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej 31

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Domem Przedsiębiorcy w Tczewie – Biuro Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3 – I piętro tel. 58 777 53 41 – [email protected] www: www.dp.tczew.pl

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.