Koncert "Kontrasty. Siła czy moc?"

start 30.10.2020 19:15
koniec 30.10.2020 20:30

Lokalizacja: Tczew, ul. Wyszyńskiego 13 (Fara)

30.10.2020r.
g.19:15
Kościół pw Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie
Koncert KONTRASTY. SIŁA CZY MOC?

Odwieczne pytanie: siła czy moc? W tym wyjątkowym koncercie, chcemy zachęcić publiczność do pogłębionego słuchania. Koncepcja "Kontrastów" opiera się przede wszystkim na zestawieniu utworów niezwykle żywiołowych i energetycznych z kompozycjami, w których czas płynie swoim niespiesznym tempem, wprowadzając odbiorcę w rodzaj transu... Połączenie owej wyjątkowej różnorodności przestrzeni muzycznej, ukazanie jej ciążenia ku ciszy pozwoli publiczności na nowo odkryć przestrzeń aktywnego, skupionego słuchania, przeżywania muzyki. A więc siła tkwiąca w wirtuozowskich, elektryzujących utworach czy też moc niespiesznie płynących struktur, w których można zanurzyć się bez reszty i wybrać się w podróż do własnego wnętrza? Bądźcie tego dnia z nami, by przekonać się jak wielki i odradzający potencjał tkwi w muzycznej poetyce...

Orkiestra Kameralna Progress
Szymon Morus – dyrygent
Jerzy Snakowski – słowo o muzyce

Dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym z zachowaniem aktualnie panujących zaleceń. Obowiązują maseczki.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.