VIII Tczewski Bal Świętych #ZarażajŚwiętością

start 31.10.2020 19:30

Fara Tczew, Św. Józef, Matka Kościoła

koniec 31.10.2020 21:00

Lokalizacja: Tczew

Obchodząc każdego roku uroczystość Wszystkich Świętych, pragniemy uczcić nieznaną nam w większości z imienia i nazwiska ogromną rzeszę ludzi cieszących się już szczęściem wiecznym, a także wpatrywać się i naśladować znanych świętych. Poprzez nich chcemy uwielbić samego Boga, który „jest źródłem wszelkiej świętości”.

W tym trudnym czasie lęku i niepokoju, chcemy prosić świętych o ich wstawiennictwo.VIII edycja Tczewskiego Balu Świętych odbędzie się w sobotę, 31 października. W związku z wymogami sanitarnymi tego edycja odbędzie się w formie uwielbienia w trzech największych tczewskich parafiach. W kościele farnym i w kościele św. Józefa o 19:30 oraz w kościele NMP Matki Kościoła o 20:00 odbędzie się adoracja i czuwanie przy relikwiach połączone z uwielbieniem. Będzie także okazja do spowiedzi św. Na zakończenie odbędzie się akt zawierzenia Jezusowi poprzez wstawiennictwo św. Jadwigi– patronki Tczewa oraz wszystkich świętych.

Przypominamy, że w kościele będzie mogła być 1 osoba na 7 m2. Prosimy o założenie maseczek/przyłbicy/chusty i dezynfekcję dłoni.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.